DÜNYA'NIN HERYERİNE ÜCRETSİZ KARGO !

Boyun ağrısı

Boyun ağrısı çeken insanlara özellikle önerdiğimiz ortopedik yastık modelleri visco ve lateks olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bunlar ısıya duyarlı, boynun boşluklarını dolduran süngerlerdir.

Özellikle yatan kişi, bu tür anatomik yastıklarda yüksek olan kısmı kullanmalı, ve boyun kısmını yüksek yere oturtmalıdır. Yüksek bölüme yattığı zaman ortopedik yastıklar ısıya duyarlı yastıklar olduğu için ısıyla ve ağırlıkla beraber yavaş yavaş inerek boyundaki bütün boşlukları dolduruyor. Bu sayede ağrıları ve kireçlenmeyi azaltmış oluyor.

Lateks yastıklar daha dolgundur. Lateks yastıklarda tamamen ittiren bir sünger vardır. Bu sünger sayesinde baş kısmımızı bombeli kısmına yerleştirdiğimiz zaman aradaki boşlukların hepsini lateks süngeri dolduruyor ve rahat bir uyku uyumamızı sağlıyor.

Önemli detaylardan bir tanesi de yatan kişinin yan ve ağırlık olarak sırt üstü yattığı takdirde bombeli olan kısmı kullandığında çok daha rahat etmesidir. Ama yüz üstü yatan kişilerde ağırlık olarak daha düz ve yine aynı şekilde visco malzemesinden oluşan yastıklar öneriyoruz. Çünkü visco yastıkta yüz üstü, yan ve sırt üstü yattığınızda yastık tüm boyun boşluklarını dolduruyor.

Paylaş


master paypal visa
ArabicEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish