Çağrı Merkezi: +90 232 277 18 81

Blog

Konforlu Yatak
Konforlu Yatak
Konforlu yatak bireylerin sırt, bel ve boyun ağrılarını azaltan özel sistemli yataklardır. Genellikle ortopedik ve vücut ısısını dengeleyen döşek özellikleri ile tasarlanan yapıya sahiptir.
Kutulu Yataklar
Kutulu Yataklar
Kutulu yataklar, yatak odalarının vazgeçilmez ihtiyacı olmakla birlikte birçok eşyayı içine alan özelliğe sahiptir. Aynı zamanda kaliteli bir uyku için, ergonomik yapılı imal edilen yataklardan da biri olmaktadır.
Ortopedik Yatak
Ortopedik Yatak
Ortopedik yatak çeşitleri yüksek kaliteli olmaları sebebiyle dikkat çekmektedir. Ortopedik yataklar farklı sertlik derecelerinde satışa sunulmaktadır. Bireylerin seçimine göre istenilen yumuşaklıkta ortopedik yatak tercih edilebilir.
Yatak Çeşme
Yatak Çeşme
Yatak çeşme kalitesi, yeterli yumuşaklık seviyesi ve uzun ömürlü oluşu ile diğer yataklardan ayrılmaktadır. Kesintisiz bir uykunun temelinde konforlu ve sağlıklı yatak bulunur. Özellikle boyun, sırt ve omuz ağrısı olan kişiler yatak alırken daha seçici davranmalıdır.
Yatak İzmir
Yatak İzmir
Yatak İzmir farklı özelliklere sahip yatakları içermektedir. Konforlu ve kaliteli yataklar kişiye ideal bir uyku sunmaktadır. Kesintisiz bir uyku için her zaman rahat yataklar tercih edilmelidir.
Kampanyalı Yatak
Kampanyalı Yatak
Kampanyalı yatak yaylı, pocket, latex yatak modellerinin genelinde geçerlidir. Yatak seçimi, rahat ve verimli bir uyku uyuyabilmek için önemlidir. Farklı özellikte yatak modelleri bulunmaktadır. Bu yataklar, ortopedik, katlanabilir, akıllı sünger ve benzeri olarak sıralanabilir. Bu modellerin her birinde farklı zamanlarda kampanya yapılır ve bu indirimlerden faydalanarak kendiniz için doğru yatağı uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
Medical Yatak
Medical Yatak
Medical yatak özellikle uzun süre yatmak zorunda kalan hastalar tarafından tercih edilmektedir. Diğer yatak türlerine nazaran çok daha konforlu ve işlevsellerdir. Sırt, eklem, kas, boyun ve romatizma ağrıları olan kişiler de medikal yatakları tercih edebilir.
Micro Paket Yaylı Yatak
Micro Paket Yaylı Yatak
Micro paket yaylı yatak içerisinde bulunan yay sistemi, içeride yer alan yayların bağımsız olarak hareket etmesini sağlar. Bu yayların çapları diğer paket yaylara göre daha küçük olarak imal edilmiştir. Böylece birim alana düşen yay sayısı artarak vücut ağırlığı dengeli bir şekilde dağıtılır. Micro paket yaylı yatak, esneklik düzeyi ve sessiz yapısı ile dikkat çeker.
Paket Yaylı Yatak
Paket Yaylı Yatak
Paket yaylı yatak diğer yatak modellerine göre daha esnektir. Vücudun ağırlığına ve kıvrımlarına göre şekil değiştirebilmektedir. Bonel yaylı yataklarda bu derece yüksek esneklik mümkün değildir. Paket yaylı yataklar torba yay sistemi ile benzer özellikler göstermektedir. Son teknoloji ile üretilen yataklar sizlere yüksek konfor oranı sağlamaktadır.
Pocket Yatak
Pocket Yatak
Pocket yatak; kullanıcılarına konforlu bir uyku imkanı sunar. İçeriğinde yer alan yay sistemi; farklı vücut tiplerine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Farklı çaplarda teller ve yaylar ile omuz, bel ve kalça bölgesi desteklenmiş olur. Böylece vücuttaki boşluklar da doldurularak kullanıcı rahat bir şekilde uyumuş olur.